Tento článok sa pokúsi priblížiť, ako je momentálne na tom naša nová pobočka – gastro zariadenie Bratislava. Poďme na to.

Ako je na tom pobočka gastro zariadenie Bratislava?

V Bratislave, ako hlavnom meste Slovenska, sa podarilo relatívne nedávno otvoriť novú pobočku a už prvé čísla ukazujú zaujímavé údaje. Každým mesiacom postupne narastá záujem o naše produkty a tento záujem je premietnutý i v ziskoch pobočky. V najbližšom období je možné očakávať rozširovanie ponuky produktov. Avšak ešte na úvod by bolo rozumné zhrnúť najžiadanejšie produkty za posledný mesiac. Na prvom mieste v objeme zaplatených peňazí zákazníkmi boli profesionálne kutre, ktoré sa do ponuky obchodu pridávali iba pred dvoma mesiacmi. Na druhom mieste sa umiestnili miesiče cesta, v tesnom závese za krájačmi zeleniny a plničkami klobás. Druhou zaujímavou štatistikou je počet predaných kusov jedného typu produktu. Tu sa na prvom mieste suverénne umiestnili gastro nádoby, o ktoré tiež sledujeme narastajúci záujem. Prejdime však aj k novinkám a k produktom, ktoré Vám budeme schopní ponúknuť už od nasledujúceho týždňa. Možno to bude pre niekoho celkom prekvapivé, ale sledujeme v poslednom období na trhu zvýšený záujem o lapače hmyzu. Hmyz je v gastro zariadeniach neželaný, no a my Vám ponúkame pomoc. Elektrické lapače hmyzu dokážu prilákať hmyz a následne ho i zlikvidovať. Hmyz je likvidovaný po kontakte s mriežkou, ktorá je pod prúdom. Hmyz následne padá na tácku a je možné ho z nej jednoducho vysypať. Samotný lapač hmyzu je ešte chránený vonkajšou mrežou, takže žiadne nebezpečenstvo nikomu nehrozí.

Ďakujeme Vám aj touto cestou, že Vaša priazeň o gastro zariadenie Bratislava narastá a tešíme sa pri ďalších novinkách už o pár dní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *