Už to bude nejaký ten piatok, od kedy sme Vám sľúbili zverejniť zaujímavé novinky k téme gastro veľkoobchod. Podarilo sa nám po náročnejších diskusiách a úvahách dospieť k zaujímavému riešeniu. Poďme si to však prejsť pekne po poriadku. Prvou časťou, ktorej sa budeme dnes v tomto krátkom zhrnutí venovať, je gastro vybavenie, no a následne prejdeme na našu novinku, ktorou sú gastro termonádoby.

Gastro vybavenie

Sortiment tohto typu vybavenia je veľmi široký a my neustále pracujeme na zlepšení ponuky. Na našej stránke nájdete gastro vybavenie, ako sú umývačky riadu, nástroje na výrobu ľadu, sporáky, taktiež aj kávovary, chladiace i mraziace prístroje, drviče na odpad, aparatúru na varenie vína a mnoho ďalších. Výrobky sú samozrejme vo vysokej kvalite, taktiež i za rozumné ceny. Podrobnejšie informácie nájdete na našej webovej stránke. Nezabúdajme však už na spomínanú novinku.

Gastro termonádoby

Tieto výrobky rozširujú našu ponuku pre gastro vybavenie, ktoré do Vašich domovov už nejaký ten rok úspešne prinášame. Je dôležité, aby sme si gastro termonádoby rozdelili do troch skupín. Tieto tri skupiny momentálne máme v ponuke, ďalšie rozšírenie produktov z tejto kategórie do budúcna nie je vôbec vylúčené. Prvou skupinou sú kávové stanice, tie sú vyrobené z odolného čierneho plastu a vhodné pre všetky termokanvice do priemeru 21 cm. Druhou skupinou sú zásobníky na studené a teplé nápoje. Zásobníky sú vyrobené z nerezovej oceli, ľahko sa čistia a hmotnosť je maximálne do 2 kg. Poslednou, čiže treťou, skupinou produktov sú termosky s objemom 1,75 l. Termosky majú bezpečnostný uzáver a samozrejmosťou sú i výborne tepelno-izolačné vlastnosti.

Na dnes asi toľko k posledným novinkám v našom obchode. Dúfame, že s kvalitnými výrobkami, ktoré Vám ponúkame, ste a aj budete naďalej spokojní. My už pracujeme na ďalších zaujímavých ponukách a taktiež i akciách, pretože chceme, aby ste boli s nami i naďalej. Pamätajte, že gastro veľkoobchod je tu vždy pre Vás a tešíme sa na Vašu návštevu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *