Plánujete si otvoriť svoju vlastnú vysnívanú reštauráciu alebo sa len pohrávate s myšlienkou rozšírenia a zdokonalenia už fungujúceho podniku? V tom prípade dávajte pozor. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov v oblasti skladovania potravín.

Čas na realizáciu

Možno si práve hovoríte, že to najťažšie je už za vami, a to projekt na papieri. Opak je ale pravdou. Máte pred sebou nie práve ľahkú úlohu. A tým nie je nič iné, než svoj sen realizovať, a teda nakúpiť všetko potrebné čo profesionálna kuchyňa vyžaduje.

Najdôležitejším aspektom je určite v prvom rade uchovávanie potravín. Prečo je uchovávanie potravín také dôležité? V prvom rade určite z dôvodu zachovania čerstvosti potravín, v druhom rade aj z dôvodu jasne nastavených kritérií pre uchovávanie potravín.

Svoje oko určite zamerajte na kvalitné gastronádoby, ktoré spĺňajú všetky kritériá. Zamerať by ste sa mali jedine na gastronádoby nerez, ktoré spĺňajú všetky hygienické kritériá.

Gastronádoby – kde zakúpiť?

Na trhu nájdete určite nespočetné množstvo kamenných obchodov, ale aj eshopov, ktoré sa zameriavajú práve na predaj a poradenstvo v oblasti gastro. Asi najjednoduchšia cesta pre ,, začiatočníka“ bude vyhľadať jedno miesto, kde nájdete všetky požadované tovary. Vo vyhľadávači sa teda určite zamerajte na nejaký gastromarket, ktorý má dobré referencie na základe pozitívnych skúseností zákazníkov.

Gastromarket, všetko na jednom mieste

Profesionálny gastromarket vám v prvom rade ponúkne všetok potrebný sortiment na jednom mieste, čo pre vás môže znamenať nielen úsporu vynaloženého času, stráveného pri vyhľadávaní spotrebičov a ostatného vybavenia, ale aj úsporu peňazí pri množstevných zľavách. A to sa určite oplatí. Navštíviť môžete napríklad gastro zariadenie Žilina.

Čo taký gastromarket môže ponúknuť? Budete sa čudovať, ale veľa vecí, ako napríklad:

  • gastro zariadenie na tepelné spracovanie potravín
  • pracovné pulty, umývadlá, umývačky, atď.
  • kompletné elektrické zariadenie na prípravu jedál
  • gastro zariadenie na prepravu a skladovanie potravín, a mnohé iné

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *