V dnešnom článku sa budeme venovať dvom celkom dôležitým udalostiam. Ako sme už avizovali niekoľko dní, otvárame nové gastro zariadenie Poprad. Podrobnosti o tejto veľkej udalosti nájdete o pár odstavcov nižšie. Druhou novinkou je rozšírenie ponuky pre gastro zariadenie pre reštauráci. Neustále sa snažíme napredovať a prinášať Vám kvalitné produkty. Taktiež i rozširovanie našich zariadení je prioritou.

Novootvorené gastro zariadenie Poprad

S veľkou radosťou Vám prinášame túto skvelú novinku. Neváhajte a navštívte nás v Poprade už túto sobotu. Miesto zrazu bude v centre Popradu, pred fontánou o 9:00 hod. ráno a potom sa spoločne presunieme pred gastro zariadenie Poprad. Tu na Vás bude čakať stánok so zaujímavým jedlom a nápojmi, samozrejmosťou bude i živá hudba. No a veľkou výhodou bude i to, že si ako prví   budete môcť prezrieť našu rozšířenú ponuku pre gastro zariadenie pre reštauráci. O 12:00 hod. bude prebiehať tombola a súťaž o zaujímavé ceny.

Rozširujeme gastro zariadenie pre reštauráci!

Reštaurácie sú veľmi príjemným miestom, kde si ľudia zájdu buď iba na kávu, obed, vychutnať dezert, prípadne osláviť výročie, či svadbu. Čo je však dôležité spomenúť je to, že reštaurácie kladú veľmi vysoké nároky na gastro zariadenia. Nie je dôležitá iba kvalita materiálu, dôraz sa kladie aj na šírku spektra rôznych pomôcok a zariadení. Reštaurácie vyžadujú stále nové a nové produkty a my sme sa rozhodli rozšířit gastro zariadenie pre reštauráci, aby sme boli neustále zaujímavým partnerom pre tieto typy prevádzok. Nechceme však prezradiť úplne všetky detaily, pretože práve v Poprade budete mať možnosť si ako prví prezrieť našu rozšírenú ponuku. Predsa však prikladáme niektoré produkty. Pridali sme pinzety na rybie kosti o dĺžkach 10, 15 a 18 cm. Tiež sa môžete tešiť na plastové kliešte v čiernej i bielej farbe s dĺžkami 21 a 23 cm. A poslednou dnešnou ochutnávkou budú servírovacie kliešte na špagety s dĺžkou 22 cm. Samozrejme, ide iba len o krátku ukážku z našej rozšírenej ponuky a viac už ukáže gastro zariadenie Poprad.

Dnes sa s Vami lúčime a dúfame, že sa uvidíme najbližšie v Poprade. Pamätajte, sme tu pre  Vás a tešíme sa na Vašu návštevu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *